Entlebušský salašnický pes

Krytí a štěňata

Od samého začátku, co jsme si pořídili Corrynku jsme chtěli, aby měla alespoň jednou štěňátka. Postupně jsme začali zjišťovat, co vše budeme potřebovat, aby byla štěňátka s průkazem původu. Absolvovali jsme tedy povinné výstavy, všechna vyšetření a bonitaci (viz sekce Naše Corrynka). Založili jsme chovatelskou stanici a zažádali o krycí list, kde nám navrhli případné ženichy pro Corrynku. Nejsympatičtější pro nás byl ASTERIX from Wealth island.

Konečně nastal ten spravný čas a 23. 10. 2014 jsme se mohli vydat za Rixíkem. První setkání proběhlo na výbornou, nicméně, asi i vlivem naší nervozity, se Corry nakrýt nepodařilo. Druhý den jsme jeli na námluvy znovu, to už vše proběhlo bez problémů, a další den pro jistotu na překrytí. Nyní jsme v netrpělivém očekávání a pokud se vše podařilo, budeme mít štěňátka pod stromeček. :-)

Štěňata

Na této stránce vám budeme přinášet zprávy o narození nových štěňátek entlebušského salašnického psa v naší chovatelské stanici.

Štěňátka budou s dobrými zdravotními předpoklady po obou rodičích, odchovaná v rodinném prostředí v domě i na zahradě a socializovaná úměrně jejich věku a budou zvyklá na děti. Nejde nám o rychlý prodej štěněte prvnímu zájemci, ale hledáme spolehlivé lidi, kteří budou mít svého psa rádi po celý život a ochotně mu zajistí to, co potřebuje. 

Ke štěňátkům dostanete průkaz původu s rodokmenem a ohodnocení poradcem chovu. Samozřejmostí je také čip, Europas, základní očkování a odčervení. Jako bonus od nás obdržíte startovací balíček s granulkami. Cena je vždy dohodou.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Vrh A

Jak jste si již jistě všimli, naší Corrynce se 25.12.2014 narodilo štěňátko. Po císařském řezu přišla na svět krásná fenečka, kterou jsme si rozhodli nechat a pojmenovali jsme ji Abby. Z tohoto důvodu si na další štěňátka budete muset počkat:-)